Deutsch

нужено ли иметь паспорт ребёнку для выхода из гражданства Украины вм с родителем

20.07.19 18:12
нужено ли иметь паспорт ребёнку для выхода из гражданства Украины вм с родителем
 
PrKo посетитель

Ситуация такая: я хочу выйти из гр. Украины вместе с ребёнком, ребёнку 4 года, имеет украинское и гражданство фрг с рождения, весной оформил "довідку про набуття гр. України за народженням".

В паспорт не вписан, паспорт ребёнку не оформлял.

Итак, интересующий меня вопросы:

В порядке подання документов есть требования пукнт 7

7. Копія документа, який підтверджує перебування дитини у громадянстві України та 4 копії (для дітей, народжених після 01.03.2001 р. – довідка про реєстрацію дитини громадянином України. У випадку, якщо дитина народилась до 01.03.2001 р. за кордоном, на підтвердження належності до громадянства України дитини подається копія паспорта обох батьків);


справка эта есть, но в пункте 10 есть требование касающихся паспорта

10. Дитина має бути документована власним паспортом громадянина України для виїзду за кордон або її дані мають вже бути внесені до закордонного паспорта одного з батьків (у цьому випадку, якщо дитині більш, ніж 5 років, має бути також вклеєне до паспорта її фото).


так как в паспорт данные ребёнка уже не вносят, значит что вторая часть требования уже не актуальна.

так как же быть? оформлять паспорт ребёнку или можно обойтись довідкой про набуття громадянства?


и ещё вопрос: в пункте 8 есть требование:

8. Один із таких документів:

- документ, який свідчить, що дитина набула громадянство ФРН (Einbürgerungsurkunde) та 4 копії;

- документ, виданий уповноваженим органом ФРН про те, що дитина отримає громадянство ФРН, якщо вийде з громадянства України, (Einbürgerungszusicherung) та 4 копії;

- документ, який свідчить, що дитина є громадянином ФРН (Staatsangehörigkeitsausweis) та 4 копії;


нужен этот Staatsangehörigkeitsausweis или всё же как доказательство наличия гражданства фрг консульство удовлетворит Kinderreisepass?

Кто может проходил недавно такую процедуру пожалуйста ответьте как было у вас по этим пунктам. Может я себя накручиваю, но моё оформление "залишення на ПМЖ" через консульство вынесло мне мозг и длилось 2,5 года из-за ошибок консульства

 

Перейти на