Deutsch

граждане РФ, постоянно проживающие за пределами территории РФ - кто они?

30.11.11 07:58
Re: граждане РФ, постоянно проживающие за пределами территории РФ - кто они?
 
dimafogo гость
в ответ awk0209 29.11.11 22:22, Последний раз изменено 30.11.11 10:57 (dimafogo)
В ответ на:
Что это за законы? Можно конкретнее?

Ст. 3 ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" [ЗУ 1] гласит:
В ответ на:
...
місце перебування - адміністративно-територіальна одиниця, на території якої особа проживає строком менше шести місяців на рік;
місце проживання - адміністративно-територіальна одиниця, на території якої особа проживає строком понад шість місяців на рік;
...

Понятие ПМЖ определено в двух законах (ЗУ "Про зовнішньоекономічну діяльність" от 16.04.91 г. (ст. 1) [ЗУ 2] и ЗУ "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" от 13.09.01 г. (ст.1) [ЗУ 3] следующим образом:
В ответ на:
Постійне місце проживання - місце проживання на території якої-небудь держави не менше одного року фізичної особи, яка не має постійного місця проживання на території інших держав і має намір проживати на території цієї держави протягом необмеженого строку, не обмежуючи таке проживання певною метою, і за умови, що таке проживання не є наслідком виконання цією особою службових обов'язків або зобов'язань за договором (контрактом).

А вот "Правила ведення обліку громадян України, які постійно проживають або тимчасово перебувають за кордоном, та дітей - громадян України, які всиновлені іноземцями", в частности параграфы 2 и 3 определяют сроки пребывания, при которых нужно становиться на консульский учёт. Допустим, я работаю по бессрочному контракту в Германии. Согласно п. 3.1 становиться на учёт в моём случае не нужно. Т.е. фактически я пребываю за пределами Украины длительное время (допустим, что я не бываю раз в полгода в Украине). Тогда по [ЗУ 1] моё постоянное место жительства уже не находится в Украине, при этом официального статуса ПМЖ в Германии у меня тоже нет, т.к. согласно [ЗУ 2] цель моего пребывания - работа по контракту. Внимание, вопрос: что же такое ПМЖ и где оно находится в моём случае? :)
P.S. Кстати, вот ещё одна интересная ссылка по теме.
 

Перейти на