Deutsch

Поделитесь сроками выхода из Укр. гр-ва

27.10.20 16:33
Re: Поделитесь сроками выхода из Укр. гр-ва
 
Gromadynstvo прохожий
в ответ Lucky_me 27.10.20 16:05

emb_de@mfa.gov.ua


Шановний Андрію Ярославовичу,


мене звати ..., я громадянин/громадянка України. Я живу в Німеччині ... років і маю дозвіл на безстрокове проживання. З (дата) я маю гарантію з німецкького боку для отримання німецького громадянства. Всі необхідні документи на вихід із українського громадянства були подані в Консульство України в .... Згідно з німецьким законодавством у випадку з громадянами України для отримання німецького громадянства потрібно відмовитися від попереднього громадянства. Згідно з чинним Указом Президента України від 2001 року про громадянство весь процес опрацювання клопотання про вихід із громадянства не повинен перевищувати 12 місяців. Я подав/подала заяву про вихід з громадянства України ... року, тож моїй справі вже більше 13 місяців. Але є багато інших людей, які чекають більше 15-16 місяців, оскільки Президент України не підписує Указ щодо виходу із громадянства вже більше 8 місяців. Останній Указ було підписано 25 березня 2020 року. Я неодноразово питав/питала про стан мого клопотання в Адміністрації Президента і отримував/отримувала стандартну відповідь, що Указ ще не підписаний. Ніякої конкретної дати щодо підписання Указу мені не надають, ніякі особисті обставини не враховуються. Через епідемію Корони та такий довгий час очікування, непрозорість процесу виходу і взагалі невизнеченність щодо процедури виходу в багатьох очікуючих виникають скрутні професійні та особисті ситуації. Я прошу у Вас допомоги у вирішенні мого питання, тому що в моєму випадку і випадку багатьох інших очікуючих ми залишилися один на один із проблемою, де всі відповідальні структури відхрещуються стандартними відповідями. Україна стоїть на шляху реформ, прозорості роботи уряду та близькості до громадян – пише Президент України на своїх сторінках в соціальних мережах. То чому в моєму випадку відбувається таке порушення прав громадян і взагалі прав людини? Щиро дякую Вам за Вашу відповідь!


З повагою,

Ім´я та прізвище

Дата народження

Номер закордонного паспорта

 

Перейти на