Deutsch

Два граждантсва

2139  1 2 все
tanuna_0 коренной житель15.11.18 10:09
NEW 15.11.18 10:09 
в ответ ilja_online 14.11.18 22:17
Последний месяц я очень серьезно занимаюсь своей проблемой связаной с получением украинского паспорта.

Проблема только в том, что вы считаете оформление себе украинского загранпаспорта проблемой. В остальном проблем нет.


Я задал платный вопрос украинским юристам в Киеве по поводу этого момента, они мне сказали, что типа да Вы до сих пор остаетесь гражданином Украины, но в консульстве паспорт Вам не выдадут, если вы покажите свой немецкие документы...

Не задавайте им больше платных вопросов, зря потраченные на них деньги считайте платой за свою учебу.


P.S. Если они заплатят вам хотя бы столько же, сколько вы уже заплатили им, то можете спросить у них на каком основании, по их некомпетентному мнению, гражданину Украины не выдадут паспорт гражданина Украины.


Есть ли все таки шансы в моём случае или увы Рубикон перейден еще в 14 году?

Неважно в каком году переходить эту небольшую речушку, можете хоть каждый год преодолевать ее вплавь туда-сюда. Даже если бы вы ее еще не перешли, то точно такая же ситуация, как сейчас, созрела бы в следующий раз. Загранпаспорт ведь не вечен, раз в 10 лет его надо обменивать. А иногда и чаще.

#21 
Petrovich патриот15.11.18 14:01
NEW 15.11.18 14:01 
в ответ Mademoiselle N 22.09.18 18:21
Если у тебя сохранилась крымская прописка, и этот немец тебя усыновил после марта 2014 года, то у тебя 3 гражданства (+ российское), которые останутся с тобой навсегда.

а какое значение имеет дата усыновления?

Irma, Ninolev- в глубоком игноре, ​кто прислушивается к их советам - сами себе злобные Буратины.
#22 
Altman старожил16.11.18 17:44
Altman
NEW 16.11.18 17:44 
в ответ ilja_online 22.09.18 18:07

сьезди с корешами в берлин потусить и заскочи в консульство, спроси, в чём проблема...

#23 
Незабудка_elena посетитель18.11.18 19:54
NEW 18.11.18 19:54 
в ответ ilja_online 22.09.18 18:07

Президент України вніс законопроект № 6175 від 13.03.2017, який встановлює покарання за наявність другого громадянства. Санкція — примусове позбавлення українського паспорта. «Громадянин України, який добровільно набув громадянство іншої держави, вважається таким, що виявив намір змінити громадянство та надав згоду на припинення громадянства України». https://www.lawportal.com.ua/pozbavlennja-drugogo-gromadja...

Так, Україна не визнає подвійного громадянства. Суть в тому, що стаття 17 Закону України про громадянство чітко визначає, що добровільне отримання громадянином громадянства іншої країни, є підставою для втрати ним громадянства України*

* підставою для втрати українського громадянства, може вважатися інформація про таке громадянство в іноземних офіційних джерелах.


Якщо ви малолітнім отримали нім.громаданство, то українським ви маете право до 18 років користуватися. А потім вибирати . Україна на відміну Росії не визнае 2 громадянств ( хоча багато їх мають )


#24 
ilja_online прохожий18.11.18 20:16
NEW 18.11.18 20:16 
в ответ Незабудка_elena 18.11.18 19:54

Я з Вами не згоден, по-перше будь який законопроект не має ніякої юридичної сили доки він не вступить в силу і не стане законом. По-друге, я отримав німецьке громадянство як Ви правильно сказали до 18 років. Якщо я б набув громадянство в 18 чи після 18 років, мені б було потрібно відмовлятись від німецького.

Я дуже багато законів прочитав, і навіть цій:

Не вважаються добровільним набуттям іншого громадянства такі випадки:

  1. одночасне набуття дитиною за народженням громадянства України та громадянства іншої держави чи держав;
  2. набуття дитиною, яка є громадянином України, громадянства своїх усиновителів унаслідок усиновлення її іноземцями;
  3. автоматичне набуття громадянином України іншого громадянства внаслідок одруження з іноземцем;
  4. автоматичне набуття громадянином України, який досяг повноліття, іншого громадянства внаслідок застосування законодавства про громадянство іноземної держави, якщо такий громадянин України не отримав документ, що підтверджує наявність у нього громадянства іншої держави.

Одже, якщо я отримав німецьке громадянство через усиновлення іноземцем, українське законодавство не вимушає мене відмовлятися від українського, через те що усиновлення не є добровільним набуттям.

По-третє, коли я отримував німецький паспорт, Німеччина не змушувала мене відмовлятися від українського громадянства, тому що німецьке громадянство передбачає наявність двох громадянств, якщо батьки дитини мають різні громадянство. І ще, навіть з німецьким паспортом я залишаюсь громадянином України за народженням.

Ще раз наголошу, відмовлятись від німецького громадянства я повинен би тільки тоді, коли я би хотів отримати укр. громадянство, якого в мене не було, а в мене інший випадок, в мене було та є укр.громадянство і позбавити мене його має право тільки президент.

Все одно дякую за відповідь.

#25 
tanuna_0 коренной житель19.11.18 13:47
NEW 19.11.18 13:47 
в ответ Незабудка_elena 18.11.18 19:54
Суть в тому, що стаття 17 Закону України про громадянство чітко визначає, що добровільне отримання громадянином громадянства іншої країни, є підставою для втрати ним громадянства України

Будьте уважнішими у своїх твердженнях. Стаття 17 закону України "Про громадянство України" містить лише перелік підстав припинення громадянства України. Нічого іншого ні чітко, ні не чітко вона не визначає. Підстави для втрати громадянства України перелічені в іншій статті закону України "Про громадянство України".

Маленькая ложь рождает большое недоверие, Штирлиц. (с)



* підставою для втрати українського громадянства, може вважатися інформація про таке громадянство в іноземних офіційних джерелах.

Ото зрадіє сусідня держава! Наступного ж дня офіційно наддасть таку інформацію. Дарма що фейкову, але ж офіційно! Розмістить на своїх офіційних веб-сайтах. І навіть надрукує у своїх офіційних виданнях. Про майже всіх громадян України, за винятком "жалкой кучкі бєндєровцев і фашистов", ну і "кієвской власті" звичайно.



Якщо ви малолітнім отримали нім.громаданство, то українським ви маете право до 18 років користуватися. А потім вибирати .

Мабуть можете і законодавчу норму вказати, на якій ґрунтується такае брехня твердження, окрім вільного польоту власної фантазії?



Україна на відміну Росії не визнае 2 громадянств

Це Ви так трактуєте принцип єдиного громадянства? Але ж воно єдине майже у всіх державах світу, включаючи федеративні і конфедеративні, не кажучи вже про унітарні. Порівняйте положення українського законодавства про громадянство з, наприклад, російським:


ЗУ"ПГУ":
Стаття 2. Принципи законодавства України про громадянство
Законодавство України про громадянство ґрунтується на таких принципах:
1) єдиного громадянства - громадянства держави Україна, що виключає можливість існування громадянства адміністративно-територіальних одиниць України.
...
ФЗ"ОГРФ":
Статья 4. Принципы гражданства Российской Федерации и правила, регулирующие вопросы гражданства Российской Федерации

2. Гражданство Российской Федерации является единым и равным независимо от оснований его приобретения.

і далі, там же:

ЗУ"ПГУ":
...
Якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України. Якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України;
...
ФЗ"ОГРФ":
Статья 6. Двойное гражданство
1. Гражданин Российской Федерации, имеющий также иное гражданство, рассматривается Российской Федерацией только как гражданин Российской Федерации, за исключением случаев, предусмотренных международным договором Российской Федерации или федеральным законом.
...

В чому Ви вбачаєте тут відміну? Хто, що "не визнае"?



#26 
1 2 все