Deutsch
Germany.ruФорумы → Архив Досок→ Мир животных

ввоз щенка в евросоюз. Поделитесь опытом!

04.06.08 15:16
Re: ввоз щенка в евросоюз. Поделитесь опытом!
 
amletus прохожий
amletus
в ответ dolli2008 04.06.08 06:51, Последний раз изменено 04.06.08 15:18 (amletus)
девочки,спасибо всем,кто откликнулся и поделился информацией.И вижу я не одна задаюсь вопросами...
Вывешиваю список необходимых документов для вывоза в евросоюз с Украины(для России думаю требования такие же)

Девочки,кто не понимает по украински пишите,я переведу на русский язык


. И так необходимы следующие документы


Правила, як╗ застосовуються для перевезення собак, кот╗в та тхор╗в м╗ж державами-членами
╙вропейського Сп╗втовариства були ун╗ф╗кован╗. Ця ╨вропейська регламентац╗я (Постанова 998/2003/СЕ) вступила в д╗ю з 1 жовтня 2004 року.
Починаючи з ц╗╨© дати будь-який собака, к╗т або тх╗р, що перетинають кодони ╙вропейського Сп╗втовариства, повинн╗ дотримуватися певних вимог.
Загальний список необх╗дних документ╗в для вивозу собак, кот╗в та тхор╗в за кордон:


1. Електронна ╗дентиф╗кац╗я. Вживлений п╗д шк╗ру тварини м╗кроч╗п повинен в╗дпов╗дати стандарту ISO11784, ISO11785.
2. Ветеринарний паспорт м╗жнародного зразка.
3. Вакцинац╗я проти сказу. Л╗кар ветеринарно© медицини робить в╗дм╗тку у ветеринарному паспорт╗ (назва вакцини *, п╗дпис, печатка, дата)
п╗сля перев╗рки ╗дентиф╗кац╗© тварини. Терм╗н д╗© вакцинац╗© залежить в╗д використано© вакцини ╗ не може перевищувати 1 р╗к.
Вакцинац╗я повинна бути проведена тваринам в╗ком в╗д 3 м╗сяц╗в ╗ не п╗зн╗ше н╗ж за 1 м╗сяць до ви©зду. Особа, яка бажа╨ провезти з собою тварину в╗ком до 3 м╗сяц╗в.
повинна перед цим дов╗датися у кра©н╗ в'©зду, чи дозволено це в ц╗й кра©н╗.
4. Форма ╧ 1 вет. Форма вида╨ться л╗карем ветеринарно© медицини не ран╗ше н╗ж за 3 дн╗ до ви©зду тварини за кордон.
5. Дов╗дка про анал╗з кров╗ на титрування антит╗л вимага╨ться м╗ж 4 та 12 м╗сяцем п╗сля вакцинац╗© проти сказу.
Вивчення взято© на анал╗з кров╗ повинно проводитися в акредитован╗й лаборатор╗© **, а вм╗ст нейтрал╗зуючих антит╗л повинен становити не менш н╗ж 0,5 МЕ/мл.
6. Дегельм╗нтизац╗я та обробка тварини проти ектопаразит╗в *, про що св╗дчать в╗дм╗тки л╗каря ветеринарно© медицини у ветеринарному паспорт╗.
Л╗кування в╗д глист╗в та кл╗щ╗в, повинно бути проведене м╗ж 48 та 24 годинами до в╗д'©зду.
7. Дов╗дка про плем╗нну ц╗нн╗сть тварини, з вказанням ©© оц╗ночно© вартост╗.
8. Кл╗тка для перевозу тварини, яка над╗йно замика╨ться.
* Вакцина проти сказу, антигельм╗нтик та ектопаразитарний препарат повинн╗ в╗дпов╗дати вимогам кра©ни в'©зду.
** Список лаборатор╗й, схвалених ╙вропейським Союзом може бути перев╗рений за такою адресою в ╡нтернет╗:
www.forum.europa.eu.int/irc/sanco/vets/info/data/lab/lab.htm

 

Перейти на